spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

ziorepo 3.9.2013
Hodnoť článok:
1 0

FiremnaKultura.sk - novinkou na slovenskom internete.

firmy, kultúra, práca, profesia

FiremnaKultura.sk - novinkou na slovenskom internete.

Dnes oficiálne spustený projekt http://www.firemnakultura.sk , ktorý má uľahčiť potencionálnym uchádzačom o zamestnanie získanie informácii o firmách a ich firemnej kultúre. Projekt štartuje vo forme diskusného fóra, ktoré je prehľadne rozdelené do kategórií v ktorých možno zakladať jednotlivé diskusie o slovenských firmách, a volne diskutovať o firemnej kultúre. Samozrejme diskusia sa nemusí odvíjať len v duchu firemnej kultúry. Myslíme si, že v dnešnej dobe je nutné používať podobný server nakoľko, ľudia - potencionálny zamestnanci majú právo byť informovaný. Majú právo vedieť do akej firmy sa chcú zamestnať, veď práca sa nehľadá na mesiac, ale na dlhšie obdobie.

Pre všetkých bývalých, súčasných a budúcich zamestnancov. Hodnotenie firemnej kultúry vo firmách pôsobiacich na Slovensku.

Hodnoť článok:
1 0

2 komentáre k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Filip Ševčík 11.9.2013 21:44:56
Dobra otazka,. napis viac o kampani ktoru planujes ak planujes rozbehnut, budes sa venovat seo? mas nejake weby ktore ti pomozu s rozbehom? toto nie je ziadna kritika len ma to zaujima, ako by to malo fungovat lebo len tak tam ludia pridavat nezacnu, napis viac.
0 0 tester 11.9.2013 17:30:59
v com spociva tento projekt okrem zakupenia domeny a instalacie phpBB ? predpokladam ze to chces oficialne predat ako novinku co ludom prinesie nieco nove a v obcianskom preukaze mas meno alebo priezvisko ziorepo ..
Zajtra.sk > Rozhovory > Start-Upy > FiremnaKultura.sk - novinkou na slovenskom internete.


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama