spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Andrej Ševčík 12.10.2015
Hodnoť článok:
0 0

Startup Weekend po štvrtýkrát v Žiline - 54 hodín, ktoré Ti zmenia život!

Októbrový víkend 16.-18.10.2015 sa bude v Žiline už po štvrtýkrát odohrávať Startup Weekend. Staň sa súčasťou 54-hodinového boja za premenu myšlienky na skutočnosť, počas ktorého zažiješ nielen adrenalín a eufóriu, ale aj pozitívny stres a totálne vyčerpanie. Máš nápad? Príď a podrob ho skúške! Máš schopnosti?

Rady, ktoré nikde inde nezískaš

V polovici októbra to v Žiline opät vypukne! Neuveritelných 54 hodín, ktoré Ti zmenia život! Svetoznáme podujatie sa na jednej zo svojich viac ako 700 zastávok rocne koná aj v Žiline. Startup Weekend – intenzívne 2 dni a 2 noci, ktoré otvorili dvere do sveta úspešných už tisícom zacínajúcich podnikatelov, sa koná v podnikatelskom a coworkingovom centre Banka Žilina pocas októbrového víkendu 16.-18.10.2015. Aj tento rok ocakávame rovnako výnimocných úcastníkov, dravých a kreatívnych, ktorí tento víkend zmenia na skvelú show, a aj tento rok im prídu radit tí najlepší mentori. Tešit sa môžeme napríklad na
Michala Trubana, Petru Kolesárovú, Simonu Bubánovú, Jaroslava Luptáka, Petra Trojáka a mnohých dalších.

Atmosféra, ktorú nikde inde nezažiješ

V piatok 16. októbra zacíname v poriadne rýchlom tempe a už z neho nepolavíme! Vecer zacína jednou z najväcších výziev pre tých úcastníkov, ktorí prišli ako idea makeri - a svojimi minútovými prezentáciami nápadov musia presvedcit budúcich clenov tímu o tom, že práve ich myšlienka je tá najlepšia. Táto cast je verejná, a ak si si ešte nekúpil lístok, stále sa práve v tejto chvíli môžeš pridat k tímu alebo prezentovat svoj nápad. Autori najlepších myšlienok zostavia svoje tímy a zacína sa tvrdá drina - pracuje sa vo dne aj v noci.

Pocas soboty sa pri tímoch striedajú skúsení mentori z oblasti biznisu, marketingu a technológií, ktorých hlavnou úlohou je tímy naviest na cestu k úspechu. Celý kolotoc práce, ucenia, zábavy, únavy aj eufórie sa skoncí v nedelu podvecer finálnymi prezentáciami a vyhlásením vítazov, ktorých vyberie starostlivo zostavená porota odborníkov a expertov z praxe.

Priestor, aký nikde inde nedostaneš

Po skúsenostiach z minulých rokov už dnes vieme, že sa môžeme spolocne tešit na ludí, tímy a projekty, ktoré budú mat potenciál nie len vyhrat Startup Weekend, ale rást dalej aj po jeho skoncení. Z tých najlepších nápadov z minulých rocníkov spomenme napríklad Pure Junk alebo BeeSafe. Bude tohtorocnou jednotkou ten Tvoj?

Linky

web: http://zilina.startupweekend.org/
facebook: https://www.facebook.com/StartupWeekendZilina
event: https://www.facebook.com/events/1491909054441948/
video SWZA 2015: https://www.youtube.com/watch?v=eGHypnAzfmA

Všetky novinky nájdeš na našom facebooku.

Lístky kupuj tu: http://www.eventbrite.com/e/startup-weekend-zilina-4-tickets-17531269499


Práca v plnom prúdeTY!MY!Plnoand the winners are..


Andrej Ševčík Andrej Ševčík

Aktuálne pracuje ako webdizajnér a programátor. Stál pri zrode webov PDA.sk a nakoduj.to! Zaujíma sa o moderné technológie a dizajn.

MOJE MOTTO:
Neobzerám sa cez plece na to co som popáchal, ja mám plnú hlavu nových lotrovín ;)


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Rozhovory > Start-Upy > Startup Weekend po štvrtýkrát v Žiline - 54 hodín, ktoré Ti zmenia život!


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama