spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Projekt Muxtape

29.7.2011 pridal Roman Hraška do kategórie Print
Projekt vznikol v roku 2007

« Späť na portfólio od Roman Hraška

MuxtapeMuxtapeMuxtapeMuxtapeMuxtape

Keď istá dôležitá osoba odišla na rok do amerikánska, zložil som jej mixtape.. viete ako naši rodičia museli jeden pre druhého nechtami vyrývať obľúbené rytmy do LPčiek? Tí modernejší mali kazeťák. Ja, človek odchovaný Internetmi a lenivosťou, som mal muxtape.com.

Muxtape bola služba, ktorá dovoľovala vytvárať online "mix-pásky" jednoducho tak, že ste uploadli mp3 z disku. Malo to úspech, začali sme si vymieňať hudbu. Pre nás to bol milý útek z reality, pre vydavateľské spoločnosti to bol útok na ich skurvený biznis. O pár mesiacov Muxtape zanikol. Na chvíľu. Vrátil sa ako statický obrázok magnetickej 90-minútovky na bielom pozadí.

Rozhodol som sa ísť old-school. Posledný muxtape napálim na CD a darujem ho ako uvítací darček po návrate domov! Ale keďže som to ja, musel som sa vytvoriť kompletný package vrátane bookletu. 13 songov, každý spojený s pocitom alebo udalosťou, každý s vlastnou stranou-dvoma v booklete.

Rada: ak sa do niečoho podobne vlastnoručného pustíte, vyrobte aspoň dva kusy. Jeden z nich sa vám podarí lepšie. Ten budete chcieť podarovať. Ten druhý si budete chcieť nechať:)

0 komentárov k tomuto projektu

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som hesloKritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama