spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Projekt Odznaky

29.7.2011 pridal Roman Hraška do kategórie Print
Projekt vznikol v roku 2008

« Späť na portfólio od Roman Hraška

OdznakyOdznakyOdznakyOdznakyOdznakyOdznakyOdznakyOdznaky

Tieto odznaky, rovnako ako väčšina mojich výtvorov, vznikli ako darček. Baviť a rozveseľovať iných je totiž asi tak jediná vec, ktorá ma skutočne baví.. Než si ale poviete "čo je to za melodramatický žvást" vedzte, že veci pre vás začnem vyrábať, iba ak vás mám skutočne silno rád. A to je problém dosiahnuť:P Medzičasom sa budete musieť uspokojiť s mojimi videami ;)

Toto je výber zo série odznakov, ktoré som nechal (vo firme reddog.sk) vyrobiť pre.. vlastne čo vás po tom? ;) Tematicky zamerané na vtedy pre nás veci dôležité a veci vtedy pre nás zábavné.

Napríklad ten "Oh shit" vznikol z obrázku znázorňujúceho dôvod zániku jednorožcov - chudáci nestihli nastúpiť na Archu, ktorá si to rýchlo mydlila ďaleko preč od nasraných dinosaurov:) Ooh history, you so funny!

A áno, ten jeden obrázok je logo Twilightu:) Nech si hovorí kto chce čo chce, tie knihy majú pekné logá. Ktoré dobre vyzerajú na odznakoch:) A skrýva sa za tým pre mňa vcelku milý príbeh - roky dozadu som sa nejakým spôsobom dostal k prvej Twilight knihe. Mesiace predtým, než okolo nich začal ošiaľ v Amerike a roky pred tým, ako sa tento dostal na Slovensko. Čítal som to s akýmsi absurdným pocitom zadosťučinenia. S pocitom, že je to hrozné Bčko, strašný brak, ale nevadilo mi to. Bol to totiž môj brak. Bol môj a nikoho iného a mal som ho preto rád. Úprimne som si myslel, že som jeden z možno troch ľudí, čo tú knihu poznajú (veď prečo by mal toto niekto poznať?) a dávalo mi to pocit unikátnosti:) Heh.. viac som sa tuším mýliť nemohol:)

In other news, reading is like totally sexy;)

3 komentáre k tomuto projektu

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Tomas Dolezal 5.8.2011 14:24:49
paci sa mi to :)
0 0 Roman Hraška 2.8.2011 01:00:07
pimpness much appreciated, dudette:)
thx
0 0 Kristy Marcinová 1.8.2011 15:21:45
Dude, ten spaghetti monster badge FTW :) a celkovo, vsetky su FFTTWW (double letters for more pimp :))


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama