spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Projekt Alkoholici.sk

1.12.2011 pridal do kategórie Web
Projekt vznikol v roku 2011

« Späť na portfólio od

Alkoholici.sk

Zábavný web nielen pre alkoholikov, plný videí, fotiek a vtipných príbehov z alkoholických výjazdov. Nepropagujeme alkoholizmus, ale dobrú zábavu pri poháriku.
Autor dizajnu: Samuel Redecha

8 komentárov k tomuto projektu

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 Ernest Sawyer 6.12.2011 23:24:10
Nedokážeš vyprodukovať ani jeden vecný argument. Napíšeš síce 10 viet ale je to úplná vata. Alkohol v rozumnej miere je ok, ale nevidím jedinú rozumnú vec na tom propagovať alkohol spôsobom akým to robí alkoholici.sk ... je to stupídna stránka zameraná na ľudí s pomýlenými životnými hodnotami parazitujúca na slabosti pre alkohol a zlom prístupe k životu a spoločnosti jedinca. Je to pre mňa rovnako stupídne ako Nový Čas alebo Farmár hľadá ženu. Keď budeš starší a dostaneš pár kopancov od života tak možno pochopíš o čom som ti dnes hovoril. A možno to nepochopíš nikdy ak budeš mať šťastný život. Ale tie podstatné ľudské hodnoty sú úplne inde než tam kde to prezentuješ ty.
0 0 Jakub Nedoba 6.12.2011 23:14:05
Pozrime sa, kolko ludi sa zabilo na motorkach. Pozostalym to znicilo zivot. Zakazeme motorky? Zakazeme motorky preto, ze par jedincov sa nedokazalo ovladat a pripravime tym normalnyhc motorkarov o ich potesenie? Spomenme si, preco bol alkohol vymysleny? Napr. whisky vymysleli skotski knazi ako aqua vitea - vodu zivota. Alkohol ma prinasat ludom do zivota radost. Alkoholizmus je uz vecou individualnych zlyhani, podobne, ako nezodpovedna jazda na motorke. Plne rozumiem, ze to je pre teba, Ernest, citliva tema, na zaklade tvojich skusenosti, ale skusme sa od toho odosobnit a neporovnavajme alkohol s pedofiliou.
0 0 Ernest Sawyer 6.12.2011 22:46:01
ladislav: keď som nahnevaný pohoršený nevyspatý a po 11tke v robote zároveň, vynecháva mi nie len gramatika. Ospravedlnenie. Každopádne, je to strata času lebo ty si typický príklad človeka ktorý chce zarábať na nešťastí druhých. Aspoň tak to prezentuješ. Pohŕdanie je preto na mieste. To, že si si z toho čo som povedal nič nevzal, je však fakt a tým to končí.
0 0 Ernest Sawyer 6.12.2011 21:18:46
milý lacko,

príroda ma bohužial vybavila nízkym emočným kvocientom keď sa jedná o kritiku primitívneho chovania, myšlienok a ich následnej propagácie. Pre mňa je to rovnako nemožné ako sa snažiť normálne reagovať na video, na ktorom nejaké deti upalujú mačku zaživa. Proste nie, nie, nie. Tento celý web je obyčajná primitívna p***na. A je jedno či ti poviem ad hominem alebo to zaobalím do synoním ako exkrement, semenný víron, pohlavný úd, myslenie v prenatálnom štádiu a podobne.

P.S.- je tu potreba aj po sexe a nie len s rovnakým pohlavým a osobami rovnakého veku, je tu potreba po marihuane a je tu ďalších x potrieb. To, že tu je nejaká potreba, neznamená že ju netreba posudzovať rozumom. Tak ako sa asi nedáš na pasáka pre pedofilov alebo nebudeš dealovať, tak rovnako netreba pustiť von čosi čo funguje vyslovene na negatívach. Robil som dva roky projekty na podporu kampaní ktoré mali pomáhať rodinám alkoholikov a potlačovať alkoholizmus v spoločnosti a preto mi je z teba aj tvojej stránky na grc. Neželám nikomu nič zlé, ale želám ti zažiť si niekoho závislého od alk. v rodine. Lebo tvoja stránka priamo podporuje alkoholizmus.
0 0 Ernest Sawyer 4.12.2011 23:36:13
prahobyčajný alibizmus.

Dizajn je exkrement bez ladu a skladu (vyzerá ako free css šablóna z php fusion) a myšlienka webu je na úrovni 15 ročného pubertiaka ktorý sa ide rozkokošiť z toho že mu vo večierke predajú vodku. Infantilný a primitívny web, ktorý si zaslúži skrachovať a vypnúť.

p.s.- ak je samuel dizajnér tak ja som kôrovec.
Zajtra.sk > Portfóliá > > Alkoholici.sk


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama