spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Mário Babej 5.9.2018
Hodnoť článok:
0 0

V bardejovskej bašte sa konal už tretí Webelement

Večerné neziskové podujatie, ktoré patrí web developerom a ľuďom, ktorí sa zaujímajú predovšetkým o IT. Na tento event však prichádajú aj rečníci z oblasti online marketingu a manažmentu.

Existujú rôzne organizácie a kluby, ktoré združujú ľudí s rovnakými záujmami. Myšlienka týchto stretnutí v Bardejove je prevzatá z Prešova a v našom meste organizovaná Eastcubatorom Bardejov – prvým coworkingom v meste.

Ako to prebieha?

Toto podujatie sa organizuje v priateľskom a uvoľnenom prostredí podniku v historickom centre mesta, takže priestor na voľnú výmenu názorov a spoznanie nových ľudí je slobodný a otvorený. Toto podujatie sa koná pravidelne každé 2-3 mesiace.

Na Webelement sú zvyčajne pozvaní dvaja prednášajúci. Každý z nich má k dispozícií na prezentáciu a rozprávanie približne hodinu. Prednášajúcimi na poslednom stretnutí boli programátori, ktorí rozprávali o odborných témach z oblasti programovania webových aplikácii a ich testovania. Prvým bol absolvent Masarykovej univerzity momentálne pracujúci v Londýne, Marián Rusnák, ktorý hovoril o testovaní v JavaScripte a s druhou prednáškou o Reacte sa s nami podelil absolvent Technickej univerzity v Košiciach momentálne pracujúci pre firmu Oak's Lab, Juraj Čarnogurský.

Prečo sa oplatí prísť?

Z týchto stretnutí si môžu účastníci odniesť zaujímavé poznatky z oblastí, ktoré ich zaujímajú alebo sa ich priamo týkajú.

Cieľom je vyhovieť požiadavkam poslucháčov, a preto poskytujeme možnosť vybrať si témy, ktoré by ste na nasledujúcom stretnutí chceli počuť.

Rozdávali sa aj vecné ceny :). Firma WAME sponzorovala tento večer darčekmi, ktoré sa losovaním rozdali medzi poslucháčov.

Aj keď ste ešte nikdy nenavštívili toto alebo podobné podujatie, budeme radi, ak si v tomto článku nájdete dôvod, prečo k nám na ďalší Webelement zavítať. Nasledujúci pripravujeme na október 2018, kde sa znova určite spolu niečo nové naučíme.

Tak prečo to neskúsiť?

Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Programovanie > PHP > V bardejovskej bašte sa konal už tretí Webelement


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama