spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

vagapet 19.9.2017
Hodnoť článok:
0 0

Klinicky presné meranie tlaku kdekoľvek a kedykoľvek

Spoločnosť EasyCo, výhradný dovozca chytrých elektronických zdravotníckych pomôcok značky iHealth a prevádzkovateľ eshopu EasyStore.cz, prináša na slovenský trh unikátny inteligentný merač tlaku na zápästie iHealth VIEW BP7s.

• iHealth VIEW BP7s je inteligentný merač krvného tlaku na zápästie
• Spolupracuje s mobilným telefónom
• Namerané údaje môžete dlhodobo sledovať a analyzovať aj cez internet

Máte problémy s krvným tlakom a potrebujete ho pravidelne merať? Chcete ponúknuť svojim rodičom alebo starým rodičom príležitosť pravidelne sledovať krvný tlak a súčasne mať aj na diaľku kontrolu nad ich zdravotným stavom? Potom je tu inteligentný prístroj na meranie krvného tlaku iHealth VIEW BP7s.

Okrem merania hodnôt systolického a diastolického tlaku krvi zistí iHealth VIEW BP7s aj srdcovú frekvenciu a upozorní na možnú arytmiu. Integrovaný a ľahko čitateľný LED displej s podsvietením zobrazuje aktuálne namerané hodnoty a vlastná pamäť uloží posledných 120 meraní. Tlakomer sa aktivuje automaticky a pomôže nájsť optimálnu pozíciu na meranie. Samočinné je
aj nafúknutie a vyfúknutie zápästnej manžety.

Výhodou tlakomeru iHealth VIEW BP7s je možnosť ovládania aj z chytrých telefónov alebo tabletov s iOS a Androidom pomocou aplikácie iHealth MyVitals. Tá okrem toho poskytuje dlhodobý prehľad o výsledkoch merania, a to nielen z tlakomera, ale aj z iných zariadení iHealth, ako sú inteligentné osobné váhy, fitness trackery alebo oxymetre. Údaje o vašom tele tak nájdete na jednom mieste. Aplikácia môže uchovávať údaje pre viacerých používateľov súčasne. V prehľadných grafoch tak môžete sledovať napríklad vývoj hodnôt krvného tlaku alebo srdcovej frekvencie za rok, mesiac, týždeň alebo jeden deň. Jednotlivé hodnoty sú farebne označené v súlade s klasifikáciou Svetovej zdravotníckej organizácie (WTO).

„Produkty telemedicíny, medzi ktoré patria aj výrobky značky iHealth, predstavujú budúcnosť zdravotnej starostlivosti, pretože šetria čas a peniaze,“ hovorí Ing. Patrik Pavelka, zakladateľ a spolumajiteľ spoločnosti EasyCo. „Lekár dostáva priebežné výsledky pacienta z pokoja jeho domova a v Cloude sú dlhodobo vyhodnocované. Navyše pacient nie je vystavovaný stresovým situáciám, ktoré u niektorých jedincov môžu spôsobovať práve návštevy zdravotníckeho zariadenia. Takéto produkty budú čoskoro štandardom,“ dodáva Pavelka.

V prípade straty telefónu je možné namerané údaje ukladať na zabezpečené internetové úložisko a pristupovať k nim vzdialene cez stolný počítač, tablet alebo iný mobilný telefón. Môžete tak mať každý deň prehľad napríklad o zdravotnom stave svojej mamy aj na diaľku.

Prístroj je na batérie, dobíjajú sa bežnou microUSB nabíjačkou ako pri mobilnom telefóne. Na jedno nabitie zvládne až 80 meraní, teda skoro tri mesiace prevádzky pri každodennom meraní. Výhodou prístroja je jednoduché ovládanie s minimom tlačidiel a veľkými číslicami na displeji, čo uľahčuje jeho používanie starším ľuďom.

Inteligentný tlakomer iHealth VIEW meria pomocou presnej oscilometrickej metódy, a aj preto získal CE certifikáciu pre zdravotné zariadenia a presnosť výsledkov bola overená klinickými testami.

Kľúčové vlastnosti iHealth VIEW BP7s:
• Inteligentný tlakomer na zápästie
• Certifikácia CE ako zdravotnícke zariadenie
• Presné výsledky overené klinickými skúškami
• Meria systolický a diastolický krvný tlak a srdcovú frekvenciu
• Integrovaný displej s LED podsvietením zobrazujúcim aktuálne výsledky a priebeh merania
• Vnútorná pamäť pre 120 meraní
• Naviguje užívateľa do optimálnej polohy na meranie
• Automatická aktivácia zariadenia po priložení na zápästie
• Aplikácia iHealth MyVitals pre zariadenia iOS a Android zadarmo
• Bezdrôtový prenos nameraných hodnôt do mobilného zariadenia cez Bluetooth 4.0
• Počas merania zobrazuje krivku tepu
• Definuje viacero používateľských účtov na jednom mobilnom zariadení
• Možnosť ukladať, editovať a prezerať hodnoty na cloudovom účte, prístup z počítača
• Prepojenie viacerých mobilných zariadení s jediným užívateľským účtom

iHealth VIEW BP7s sa predáva priamo na eshope exkluzívneho dovozcu produktov značky iHealth EasyCo www.easystore.cz s dopravou zadarmo, alebo u všetkých dobrých obchodníkov s elektronikou za odporúčanú cenu 79,94€ vrátane DPH.
--------------------------------------------------------------------------------
O spoločnosti:
EasyCo je výhradným dovozcom produktov pre iOS a Android zariadenia a inteligentných elektronických zdravotníckych pomôcok značky iHealth, ktoré predáva cez svoj eshop EasyStore.cz. Svojim slovenským zákazníkom ponúka pre zjednodušenie nákupu možnosť platby v eurách na slovenský účet bez poplatkov za medzinárodný prevod a doručenie tovaru do 48 hodín v rámci celého Slovenska, pričom do Bratislavy do 24 hodín. Doprava je zadarmo.

O iHealth produktoch:
Cieľom iHealth je uľahčiť ľuďom všetkých vekových kategórií, aby sa aktívne podieľali na riadení svojho zdravia. Produkty zdravotnej starostlivosti sú navrhnuté a vyrobené tak, aby boli ľahko použiteľné a spotrebiteľ vedel jednoducho a presne merať, sledovať a zdieľať celý rad zdravotných údajov. Ocenená línia produktov zahŕňa tlakomery, glukomery, váhy na analýzu tela, pulzné oxymetre a sledovače aktivity spánku. Všetky produkty sa synchronizujú s bezplatnou mobilnou aplikáciou.

Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Programovanie > iOS > Klinicky presné meranie tlaku kdekoľvek a kedykoľvek


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama