spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Atlas 10.1.2015
Hodnoť článok:
1 0

Webrebel - cesta za splneným snom? Part II.

Priemer. Asi tam by som sa zaradil. Taký ten klasický obraz človeka, čo si kráča v dave, chodí do roboty, na obed, domov, servisuje auto, nadáva na internety a večer tlačí do hlavy ďalšiu časť Brejkin Bed. Ale prečo to nezmeniť?

WTF?

Vyzerá to tak, že môj záväzok nevyjekabátiť sa na kódenie som dal celkom slušnému okruhu ľudí. Ach, musím si dávať pozor na bad language O_o

Ale k veci, prišli sme sem predsa za yablkom! ŽE? So let's rock this ship!

A tak to vypuklo.

Osmeho (ako sa píše veľké ô?). Ô desiatej večer.

Hľadiac na tie nuly na časomiere ma zrazu premkol známy pocit. Ten istý pocit, ktorý som mal 1.1.2000 kedy každý človek na hoaxmi zmietanej zemi očakával koniec sveta. V tú sekundu, kedy sa ručička na hodinách prešvihla z 23:59:59 na polnoc nasledujúceho roka mi srdce na chvíľu zastalo a v očakávaní výbuchov jadrových bômb a blackoutov som hľadel na rodičov s otázkou v očiach: "Ako môžete teraz sledovať ohňostroj? Veď ide koniec sveta!"

Ale koniec sveta sa nekonal takisto ako mi z monitora nevyskočil yablko kričiac PEEK-A-BOO (ale dúfal som).

...moments later...

Notifikačný mail s prihlasovacími údajmi došiel po pol hodke. Hold, rebelov nezastavíš, takže úderom desiatej hodiny sa konala masová onania nad refresh buttonom čím sa kedysi pokojne odfukujúci server kdesi v suteréne mohol aj...

Ale hlavne, že sme zdravý. Klikám na provided link. A čakám...

...few more moments later...

Chalani robili čo mohli, ale rebela nezastavíš. A už duplom ňe 4 000..

Ale dočkali sme sa, krátko po jedenástej sa už nalogovaný preklikávam webom. Pozerám prvé videá. Šecko s kostolným poriadkom a kto pozná yablkov jútub tak ho forma video tutoriálov nezaskočila.

Prvé dva dni som šiel spať o druhej a pol tretej ráno... 15 lekcií za sebou a môžem konštatovať, že to bude ešte stáť za to. Dostal som sa do stavu, v ktorom som bol naposledy v roku 20xx so seriálom LOST. Nevedel som prestať, musel som zistiť čo za smradľavý opar ich to naháňa po pralese. A tak aj za cenu, že sa ráno o 5:30 nevygrcám z postele dovoľujem tajomnému hlasu pokračovať vo svojom prejave. Damn you APPLE!

And so the show goes on...

...takže konštruktívne dojmy možno až v ďalšom pokračovaní. Nech sa aj niečo dozviete. Že o čom to vlastné celé je. A či sa oplatilo. Zatiaľ všetko prebíja veľmi pozitívna emócia, že sa niečo naučím a hádam aj o pár rokov zarobím. Sooooo yeah...

Jediná vec však, čo mi udrela ako prvá do očí a stojí za zmienku: Support. Zatiaľ sa ten pán yablko ide rozkrájať a trpezlivo odpisuje na všetky dotazy v zavedenej diskusiu ku kurzu. Držím palce, nech mu to vydrží. Pýtate sa prečo?

↓↓↓ Pretoto ↓↓↓

Until next time

Spät na Part I <<<
Prejsť na Part III >>>

Atlas Atlas

Not much to say, YET!


Hodnoť článok:
1 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Programovanie > CSS/HTML > Webrebel - cesta za splneným snom? Part II.


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama