spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Michal Obeda 18.12.2014
Hodnoť článok:
4 0

Videokurz Webrebel začína základmi HTML zdarma

Kurz - HTML, CSS, responzívny dizajn, JavaScript a jQuery

To, že Slovensko v jednej z najdynamickejších oblastí, akou IT oblasť je, napreduje nezastaviteľným tempom, dokazuje vznik jedinečného projektu z dielne školy programovania Learn2Code s názvom Webrebel. Chalani svoje skúsenosti získané v praxi premietli do inštruktážnych videí, ktoré budú sprístupnené záujemcom v prvom kompletnom online kurze webdesignu na Slovensku 8. 1. 2015.  Je to ideálny vianočný darček pre vašich príbuzných, ktorých chcete inšpirovať k tvorbe webov a k webdizajnu.

Ako sa Webrebel vydaril si môžete otestovať už v základnej bezplatnej verzii Rebelík, ktorá vás zasvätí do základov HTML.

„Nielen na Slovensku, ale ani v Českej republike zatiaľ podľa našich informácií neexistuje on-line kurz webdizajnu v takom rozsahu a kvalite spracovania, ktorý je navyše v slovenskom jazyku,“ objasňuje jedinečnosť projektu Radovan Debnár, spoluzakladateľ školy programovania Learn2Code.

Kurz ponúka približne 100 videí, ktoré zrozumiteľne, s humorom a animáciami učia tvoriť dizajn webových stránok. Krok za krokom objasňuje HTML, CSS, responzívny dizajn, JavaScript a jQuery. Spolu až takmer 20 hodín originálneho materiálu, ktorým bude sprevádzať obľúbený autor mnohých IT kurzov Roman Hraška, na internete známy pod prezývkou Yablko. Ak si predstavujete pod výučbou suché screenshoty  z youtube alebo powerpoint, ste na omyle. Ide o kvalitne spracované hodiny a hodiny videa najnovších trendov v oblasti webdesignu. Čerešničkou sú originálne a vtipné animácie, vďaka ktorým mozog dôležité informácie prijíma úplne prirodzene.

„Počas kurzu bude fungovať diskusné fórum, kde zodpoviem všetky otázky, zadám dobrovoľné domáce úlohy. Ak bude treba niečo dovysvetliť, budem vyrábať ďalšie videá, písať články a poskytovať podporu,“ prízvukuje hlas a tvár kurzov v rámci projektu Webrebel Yablko.

Celý kurz sa pri intenzívnom prístupe dá zvládnuť aj za jeden mesiac. K dispozícii sú tri úrovne kurzu REBELÍK, REBEL a REVOLUCIONÁR. Teda základné vedomosti pre úplných začiatočníkov, ale aj nadupané profesionálne postupy pre tých skúsenejších, ktoré sú podporené aj individuálnym mentoringom Yablka. Základný kurz REBELÍK je prístupný úplne zdarma.

Michal Obeda Michal Obeda

too much to write ...


Hodnoť článok:
4 0

1 komentár k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 František Čaník 18.12.2014 21:01:40
Yeah... Yablkoo je king! Držím palce
Zajtra.sk > Programovanie > CSS/HTML > Videokurz Webrebel začína základmi HTML zdarma


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama