spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Ivana Handanovičová 9.9.2015
Hodnoť článok:
0 0

Babel Camp Brno 2015: prečo prídem aj o rok?

Keď mi minulý týždeň v sobotu zazvonil budík o pol šiestej ráno, myslela som si, že sa mi ešte sníva. Dôvodom môjho skorého vstávania bola účasť na social media meet-upe, na ktorý som vyhrala vstup. Dnes by som kvôli účasti na Babel Campe vstávala aj o štvrtej ráno. Prečo?

1. Spoznáš nových ľudí
Na Babel Camp som sa odhodlala ísť sama. Bolo to výborné rozhodnutie! Spoznala som veľmi milú slečnu (Eliška, ahoj!). Babel Camp výborným miestom spoznať nových ľudí z branže v ktorej pracuješ alebo túžiš pracovať. Stačí mať oči otvorené a úsmev na tvári. A občas mrkni na twitter, či niekto na Babel Campe nehľadá novú tvár do svojej firmy- teda teba!

2. Dozvieš sa veľa vecí. Prednášky a workshopy
Babel Camp je od rána do poobedia plný prednášok a workshopov. Určite si zo sebou nezabudni mobil, notebook a prípadne notes a pero. Tento rok ma najviac zaujali Ian Gray, social media konzultant svojou prednáškou o nástrojoch s ktorými vyťažíš zo svojich sociálnych sietí maximum, či Grzegorz Mogilewski, ktorý svoju prednášku začal vetou „To be honest, I hate social media.“ a vysvetľoval problém ohľadom „Shining object disease“. Výbuchom energie a výbornou rečníčkou ostáva pre mňa Slovinka Mojca Marš, CEO vlastnej social media agentúry Super Spicy Media. Jej prejav a prezentácia ako pritiahnuť medzinárodných klientov nadchla nejedného poslucháča, vrátane mňa. Okrem prednášok bolo možné prihlásiť sa na rôzne workshopy, ktoré sa konali na inom mieste, ale predsa pár minút od miesta prednášok.


Fotka z prednášky energickej Mojci Marš. Nájdete ju aj na twitteri @mojcamars

3. Afterparty!
Po prednáškach sa začína neformálna časť. Na tomto ročníku bola možnosť spoznať českých Youtuberov, ktorí svojou sledovanosťou valcujú český Youtube. Možnosť pokecať (prípadne zatancovať) si pri pivku s novými priateľmi a nadväzovať ďalšie priateľstvá je skvelé a určite sa oplatí ostať.

4. Výborné jedlo
Ku kvalitným prednášajúcim a prednáškam predsa patrí kvalitné jedlo! Pre mňa bol veľkým prekvapením výborný catering „Matyho Chálka“, ktorý bol v cene vstupenky pre všetkých. Jednohubky, dokonalý humus, ovocie alebo chlebíčky. Výborný obed v podaní tekvicového hokkaido krému, prípadne kačacie hody v chutnom wrape. Tlieskam!


Svetlá brnenského klubu Fléda

5. A prečo ešte?
Pre kreatívnu, sociálne nabitú atmosféru, ktorú dotváral klub Fléda. Od autobusovej/vlakovej stanice ľahko dostupný, iba 12 minút „šalinou“. A samozrejme pre Brno, ktoré prostredníctvom Babel Campu môžete spoznať bližšie. A nezabudnite tweetovať, postovať na FB a instagramovať!


Pred samotným Babel Campom zvoľte možnosť registrácie. Na mieste dostanete nálepku so svojím menom. V prípade, že vyplníte v registračnom formulári váš twitter účet, nebude na nálepke chýbať. Mňa nájdete pod menom @handanovicova

Ivana Handanovičová Ivana Handanovičová

Ivana je 23 ročná Bratislavčanka. Študuje ekológiu na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Ako redaktorka magazínu LORE je zodpovedná za sekciu "Life style a inšpirácie". Rozpráva sa s ľuďmi, ktorí svojimi životnými skúsenosťami či záľubami môžu inšpirovať.


Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Marketing > Social > Babel Camp Brno 2015: prečo prídem aj o rok?


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama