spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Adam Bako - DigiSys Web Services

Adam Bako - DigiSys Web Services

Grafik, SEO špecialista, Marketér, Levice
http://www.digisys.sk


http://www.digisys.sk

V čom sa vyznám:

SEO, Webdesign, Joomla

Overený používateľ, členom od 1.12.2011

Adam Bako - DigiSys Web Services nenapísal žiadne články/novinky

Adam Bako - DigiSys Web Services napísal 8 komentárov

0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-25 14:27:20
@tester nejde o backlink z nášho webu :) a nie je to ironia. je to standarna forma spoluprace.. firmy ponukaju urcite baliky sluzieb svojim klientom, ale napriklad na registracie maju subdovavatela-nas.. ide o to ze oni sluzbu prezentuju ako svoju pracu.. preto nechcu aby bola uvedena v nasich referenciach..
@shaggy tebe vadí, že mám na svojej stránke v pätičke 3 odkazy na svoje vlastné weby (áno jeden je vo výstavbe)?? uvádzať na svojom webe partnerov, obľúbené stránky, blogy atď považujem za úplne normálne..
a vy tu každého strašíte s pandou/penguinom a penalizáciami, ale ak by ste bol objektívny priznal by ste, že sa to týka hlave amerického googlu kde linkfarmy a backlinky z diskusií a podobne nadobudli naozaj obludných rozmerov.. sám google uviedol, že penalizácie sa týkajú webov s rádovo desaťtisícami backlinkov.. s relevanciou v spätných odkazoch máte pravdu, ale získavanie takýchto odkazov je podstatne náročnejšie a my takúto službu neposkytujeme.. každý by si mal pre svoj web priebežne budovať relevantné backlinky.. ale vidím, že vy máte svoju pravdu, fakty a argumenty, takže v tejto "diskusii" nevidím žiadny zmysel.. prajem pekný deň
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-25 13:18:41
asi som to zle napísal.. pr som myslel page rank .. ak má doména pr3 alebo vyššie spätný odkaz má význam z pohľadu pr - inak povedané má to význam z pohľadu vyhľadávačov.. ostatné katalógy majú pr1 alebo 2 čo veľký význam naozaj nemá, ale nieje to žiadny "odrb na klientov" a určite taký odkaz ani neškodí.. čo sa týka ceny ja si myslím, že primeraná aj keď vám sa možno zdá "podozrivo" nízka.. áno ide o it oblasť ale nejedná sa ani o programovanie ani o nejakú kreatívnu design prácu alebo tak.. a čo sa týka referencií bol by ste asi prekvapený koľko známych firiem a agentúr si pravidelne objednáva naše služby.. akurát že nechcú byť uvedený v našich referenciách..
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-25 12:14:57
máte pravdu.. asi sme veľmi lacný.. ale povedať že 12€ nie je ani hodinová sadzba je dosť odvážne tvrdenie.. asi neviete že ľudia dnes chodia do práce aj z 5€/h.. môžem vás však uistiť, že registrácie sa robia ručne.. používame minimálne niekoľko rôznych popisov a nadpisov, záleží od klientových požiadaviek.. čo sa týka počtu katalógov, takisto máte pravdu, významných katalógov je na slovensku cca 6.. ďalších 20 je priemerných ale majú prínos kvôli svojmu pr. preto aj ponúkame na slovensku iba balíky 25 resp. 50 katalógov.. je na klientovi koľko chce registrácii.. väčšina klientov však "zháňa" počty spätných odkazov.. keby sme takúto službu neposkytovali my, poskytoval by ju niekto iný..
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-24 22:53:14
@Lukas Malucky registrácia do katalógov pomáha.. samozrejme to treba robiť poctivo a s citom, nie registrovať sa všade kde to ide a hlavne treba mať dobre urobený web a robiť na seo dlhodobo.. ale keď mne hovoríte, že registrácia do katalógov nepomáha, beriem to iba ako váš názor.. pretože ja mám množstvo skúseností o opaku..
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-24 17:49:27
@tester na registráciu nepoužívame žiadne automaty. všetky registrácie sa robia ručne..
@shaggy určite nevyužívam nevedomosť ľudí. ak si vy myslíte, že registrácia webu do základných katalógov je bezvýznamné, je to váš názor. ak si myslíte že dmoz je bezvýznamný je to váš názor. ak sa tak veľmi rozumiete seo, určite viete, že čo človek - to vlastný názor na to čo je to seo, čo je v ňom dobré, čo je zlé, atď.. ak máte potrebu zhadzovať názory ostatných, a všetko čo nieje v súlade s vašimi presvedčeniami je klamstvo a zavádzanie, nech sa páči..
@Lukas Malucky pokiaľ viem tak zajtra.sk je it komunita.. a čím som vás klamal to neviem naozaj..
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-07-24 14:03:14
DMOZ je stále významný katalóg z ktorého berú údaje tisíce katalógov po celom svete, čo má určite vplyv aj na výsledky v Google. Hlavne na vysoko konkurenčné výrazy dokáže zápis z dmoz-u významne pomôcť. Dmoz určite nieje o tom akú má návštevnosť. Je však pravda, že slovenský dmoz je mŕtvy hlavne kvôli malému počtu editorov a tomu, že väčšina editorov sa stará o kategórie kde majú nejaké svoje záujmy a takpovediac si triedia konkurenciu.. Kto má záujem o registráciu do dmoz-u mal by začať najprv s miestnymi katalógmi napríklad u nás www.registrujeme.sk :)
K článku
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-03-04 21:37:39
veru, nejakú galériu z toho urobiť by bolo určite lepšie riešenie ako takto pod seba to nahádzať.. a ešte aj rozklikávať ak toho niekto poslal viac.. každopádne ja svoj hlas dávam Očenášovi :)
K projektu penové sklo:
0 0 Adam Bako - DigiSys Web Services 2012-02-15 20:44:31
vďaka za kritiku.. za prvé máš pravdu a za druhé si vážim konštruktívne pripomienky.. ten header by som dnes aj ja urobil určite inak.. logo mi bolo dodané, takže to som meniť nemohol.. a background bol použitý kvôli zameraniu webu na produkt, ktoré v tomto prípade prevážilo nad jeho celkovou estetikou.. ale súhlasím s tvojimi pripomienkami a možno po dohode s klientom urobíme nejaké vylepšenia.. :)

Páčilo sa mi...

Portfólio používateľa Maroš Em
Portfólio používateľa Jakub Ptačin
Portfólio používateľa MH
Zajtra.sk > Ľudia > Adam Bako - DigiSys Web Services