spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

má niekoľkoročné skúsenosti s podnikaním na internete, ktoré začínali v angažovaní sa na referaty.sk, pokračovali v založení zadanie.sk, písaní na medialne.sk, založení publikovane.sk a stále sa prehlbujú pri poskytovaní konzultácii, managementu a squellých služieb v spoločnosti, ktorú založil.

V čom sa vyznám:

PHP, MySQL, AJAX

Overený používateľ, členom od 4.11.2011

(zatiaľ žiadne)

Rutinná správa hesiel cez 1Password

Matúš Kočiš, 24.10.2018
Ukážem vám ako jednoducho organizujem všetky svoje heslá. Ako rýchlo ich dokážem použiť. Ako nepotrebujem Google Authenticator na generovanie jednorázových hesiel pre dvojfaktorové prihlásenie. Prečo používam squellú službu 1Password. Prezradím vám pravidlá, ktorých sa je dobré držať, aby vaše osobné údaje chránené prístupovými heslami ostali maximálne zabezpečené a prístupné s najmenšou námahou. Viac »

Komerčné a cielené indexovanie webstránok

Komerčné a cielené indexovanie webstránok

Matúš Kočiš, 18.4.2014
Indexovanie webu je silný nástroj s rôznymi možnosťami využitia. Vôbec sa o ňom nehovorí. Zdá sa, že sa ani vôbec nevyužíva. Pritom ide o plne legálny spôsob získavania množstva cenných verejne dostupných informácii, ktoré inak nie je možné získať. Viac »

Webové úložiská - synchronizácia dát

Webové úložiská - synchronizácia dát

Matúš Kočiš, 4.11.2011
Tento článok má za cieľ popísať niektoré nástroje na synchronizáciu dát. Tento jav možno charakterizovať ako poskytovanie služieb alebo programov uložených na serveroch na internete s tým, že používatelia k nim môžu pristupovať napríklad pomocou webového prehliadača alebo klienta danej aplikácie a používať ich prakticky odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Viac »

Matúš Kočiš napísal 1 komentár

K téme d:
0 1 Matúš Kočiš 2014-04-18 23:53:33
Uplne sita ponuka na tvoju poziadavku. http://www.squela.sk/squele-ponuky-od-squelych-ludi/internetovy-obchod/eshop-len-za-25-eur/ Eshop uz caka na teba :)
Zajtra.sk > Ľudia > Matúš Kočiš