spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Martin Bendík

Martin Bendík

Podnikateľ


V čom sa vyznám:

legislatíva e-shopov

Overený používateľ, členom od 26.9.2011

(zatiaľ žiadne)

Martin Bendík nenapísal žiadne články/novinky

Martin Bendík napísal 2 komentáre

1 0 Martin Bendík 2012-11-12 07:46:30
@shaggy - skús rýpať vtedy ak poznáš celé pozadie, kto všetko za tým je.

K bezpečnosti nakupovania ešte dodávam, nakoľko i ja, i moja rodina sme spotrebiteľmi, v tomto prípade využivam nakupy v e-shopoch, ktoré sú certifikované.

Napr. spol. 2commerce, s.r.o. (biga.sk) ktora ziadala o certifikaciu, no ani po 10 mesiacoch jej certifikat udelený nebol.
0 0 Martin Bendík 2012-11-11 23:03:30
Dovolte mi to reagovať na vaše príspevky, samozrejme pri certifikácii kontrolujeme predovšetkým právnu stránku e-shopu, nie je možné (okrem mystery shoppingu) aby sme hodnotili už konkrétne správanie prevádzkovateľa. Pre klientov spúšťame tento týždeň fórum, na ktorom budú rôzne usmernenia - predovšetkým k riešeniu reklamácií, k odstúpeniam od zmlúv a podobne.
Činnosť nakupujbezpecne.sk je vykonávaná od r. 2010 (predtým na živnosť), nakoľko to nie je činnosť z ktorej tvorím zisk, živý ma spomínaná činnosť nižšie.
K samotnému vzdelaniu - ani vy možno niektorí nemáte grafické a programatorské školy a predsa to robíte - právo študujem.
K stanovisku SOI - žiaľ SOI nemá možnosť našu činnosť uznať ako pre nich akceptovateľnú, vedia o nás, vedia čo práve riešime a žiadali nás aby sme ich o výsledku kontrol e-shopov, ktoré vykonávame informovali aby prípadne začali správne konanie.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Martin Bendík