spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Róbert Mokráš

Róbert Mokráš

29 ročný Programátor, Nové Zámky


Študuje na STU aplikovanú informatiku.

V čom sa vyznám:

C++, windows

Overený používateľ, členom od 1.9.2011

(zatiaľ žiadne)
C++ - 1. lekcia

C++ - 1. lekcia

Róbert Mokráš, 2.9.2011
V tejto lekcii si povieme niečo o vzniku jazyka C++ a o vývojovom prostredí. Ďalej si napíšeme svoj 1. program a dopodrobna si rozpíšeme, čo každý príkaz znamená. Viac »

Róbert Mokráš napísal 4 komentáre

K článku C++ - 1. lekcia
0 0 Róbert Mokráš 2011-09-05 21:02:55
Hej ?..tak ja som ten v šiltovke The exploited a v tričku Ilegality :D
K článku C++ - 1. lekcia
0 0 Róbert Mokráš 2011-09-04 14:48:33
@Matúš - Možno bude aj o Jave :)...Ja ešte len nastupujem na FEI. Aplikovaná máš len tam. Síce je aj na FIIT, ale to až na ing stupni, čo pokračuješ z Informatiky.

@Michal - Načo bola spravená táto stránka, keď je ich na internete na tisíce ?..Načo sa vyrába viac druhov notebookov ?...Načo máš viac operačných systémov ?
No skrátka nato, aby si ten kto sa chce učiť, mal na výber z viacerých tutoriálov a mohol si vybrať, ktorý mu najviac sedí, prípadne ich kombinovať. A po druhé, baví ma to.
K článku C++ - 1. lekcia
0 0 Róbert Mokráš 2011-09-03 14:26:26
@Matúš - No v prvom rade, toto je článok o C++, takže kto chce začať s C, musí si tutoriál nájsť inde. Tento článok nemá mať skoro nič spoločné s Jazykom C. Máš pravdu, že C je omnoho ľahší na pochopenie, ale to by už bol iný článok. Ja som napríklad začínal s C++ a na pochopenie to bolo dosť ťažké, ale postupom času som tomu začal stále viac a viac chápať.

@Michal - Ako som už spomenul vyššie, je to pravda, že C je ľahší na pochopenie, ale toto je článok o C++ a nie o C.
K článku C++ - 1. lekcia
0 0 Róbert Mokráš 2011-09-03 10:15:22
@Miloš S - Presne tak, tento seriál je o textovom C++, čiže o konzole. V konzole sa ľahšie naučia základné veci. A keď sa jedná o konzolu, tak je podľa mňa jedno, že aké vývojové prostredie použijú. Je ich tam viac na výber.

@We@st - Keď myslíš operátor vloženia, tak ten tam je vysvetlený. Síce len jednou vetou, ale na teraz to stačí. Bližšie sa cout/cin budem venovať v ďalšej lekcii, keď si napíšeme niečo o premenných :)

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Róbert Mokráš