spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Peter Polakovic

Peter Polakovic

37 ročný Podnikateľ, Analytik, Trenčín
http://www.BiznisWeb.sk


Baví ma internetová reklama a analytika. Som konateľ v BiznisWeb.sk/ByznysWeb.cz. Mám krásnu snúbenicu a antistresovú čiernu mačku :)

Overený používateľ, členom od 21.8.2011

(zatiaľ žiadne)

Peter Polakovic nenapísal žiadne články/novinky

Peter Polakovic napísal 3 komentáre

0 0 Peter Polakovic 2012-02-22 11:23:22
Konštatovanie v článku z bodu 1 vyplýva z nejakej konkrétnej praktickej skúsenosti a ukázali to štatistiky?

Ja som akurát pozeral na efekt nákupu fanúšikov pre facebook stránku jedného klienta a som si myslel podobné ako píšeš. Ale nepotvrdilo sa mi to, aj po skončení kampane v ktorej nabral z 500 na 1600 fanúšikov až 8 násobne vzrástol prirodzený a 15 násobne virálny dosah jeho FB stránky a drží sa to.
K článku
0 0 Peter Polakovic 2012-02-16 10:04:09
Ahojte, článok sme sa rozhodli zmazať, keď ho čitatelia nechcú.
Bannery sme z článkov stiahli. Článok vznikol ako reakcia na to že
často bežní zákazníci úplne kašlú na FB, tak ich podpichnúť, aby do FB išli. Nešlo nám o podrobnejší text, naozaj sa pre čitateľov Zajtra.sk nehodil, ako konštatoval Martin Hrkut v diskusii. Bol skôr pre začínajúceho eshopera na namotivovanie, ale určite nie pre
skúsenejšieho marketéra. O podrobnejšie texty sme sa snažili pri predchadzajúcich článkoch.
K článku
0 0 Peter Polakovic 2012-02-15 19:17:26
Tomáš, áno, asi sme to zle naformulovali ... v podmienkach FB je, že sa na súťaž nemajú využívať lajky. Takže lepšie použiť FB apps alebo súťaž robiť cez firemný web a súťažné portály a na FB o tom informovať, že aha: máme súťaž, zapojte sa, pošlite správnu odpoveď, tipnite si... + link do webu kde majú vykonať akciu.

Zoltán, toho 100.fanúšika ako-tak vieš odsledovať, ak má FB profil týždenne prírastok 5 ludí, tak sa to dá. Nám sa napríklad 1000. fanúšik prihlásil sám, bez súťaže, jednoducho len tak :).

Ján, áno, každý rok vidím x takýchto nových systémov a x ich aj skrachuje. BiznisWeb je tu už 7. rok a skrachovať sa nechystáme, (som konateľ).

Martin + Zoltán, tak osobne aj mna prekvapilo, že nám uverejnili tento článok až na titulke, čakal som, že zostane v podsekcii prípadne označený ako tlačový servis. Ale určite sme nikdy nepísali články len preto, aby boli, ale makáme na nich ... Možno tento nie je taký dlhý a premakaný, ale kopa ľudí fakt nevie, ako si urobí FB stránku + ako sa o ňu starať. Mňa pravidelne šokuje, ako marketingoví pracovníci aj veľkých firiem, čo majú stovky billboardov a reklamu v časopisoch, vôbec neriešia FB. Nehovoriac o malých eshopoch. Čo sa kvality článkov týka, ak si pozrieš predchádzajúce články o Cloud webhostingu a Internetových memoch, fakt sa na nich makalo a sú plné užitočných informácií a príkladov.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Peter Polakovic