spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Martta Dudová

Martta Dudová

50 ročná


Overená používateľka, členom od 11.4.2016

(zatiaľ žiadne)

Martta Dudová nenapísala žiadne články/novinky

Martta Dudová napísala 4 komentáre

0 0 Martta Dudová 2016-05-11 00:00:50
Huawei je kontroverzná značka - milovaná i nenávidená, ale ceny má vo všeobecnosti skôr priaznivé. Ja mám iba dobré skúsenosti. Mala som viac zariadení tejto značky a fungovali. A cena bola naozaj neporovnateľná. Naposledy som napríklad kúpila router a cez http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/ som aj niečo ušetrila, takže ma vyšiel celkom fajn.
0 1 Martta Dudová 2016-05-02 15:52:11
Tiež som nedávno dosť zainvestovala do skartovačky. Keďže pracujem s dôvernými informáciami a nechcem si vyrobiť zbytočné problémy, kúpila som kvalitný model, ktorý mi okrem iného šetrí aj čas, vďaka http://www.kuponyzdarma.sk/tpd-sk/ sa mi podarilo aj niečo ušetriť, ale bohužiaľ až teraz som sa dozvedela, že skartovať je možné aj CD a DVD - škoda... Ja ich zatiaľ ničím ručne :-)
0 0 Martta Dudová 2016-04-17 22:19:26
Čítačka vs. tablet - u mňa jednoznačne čítačka. Už som to tu niekde písala - čítačku som si sama zaobstarala a som s ňou nadmieru spokojná, využívam ju denne. Nebola to malá investícia, ale pri objednávke sa mi podarilo využiť zľavu z http://www.zlavovy-kod.sk/ a tak ma to vyšlo celkom výhodne. Takže za mňa - jednoznačne čítačka.
0 0 Martta Dudová 2016-04-11 23:48:11
Som vášnivá čitateľka a tiež som sa rozhodla prejsť na čítačku e-kníh. Dlho som uvažovala - nie je to najlacnejšia záležitosť, nakoniec som si ju objednala cez internet, dokonca sa mi na ňu podarilo zohnať zľavu cez http://www.zlavovy-kod.sk/. Mám ju pár mesiacov a neviem si ju vynachváliť. Jediné, čo mi prekáža je, že knihy niektorých mojich obľúbených autorov doteraz v elektronickej podobe nevyšli... snáď sa raz dočkám.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Martta Dudová