spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Ján Veselý

Ján Veselý

30 ročný, Prievidza


Overený používateľ, členom od 4.9.2013

(zatiaľ žiadne)

Ján Veselý nenapísal žiadne články/novinky

Ján Veselý napísal 3 komentáre

0 0 Ján Veselý 2013-09-05 09:46:54
@Jasom Dotnet Vek si skoro trafil, ešte trosku pridaj. Ja s egom problém nemám, nikdy som nemal potrebu sa s niečím chvastať, práve naopak. Ozval som sa hlavne preto, lebo máte v článku blbosti, ktoré treba opraviť.
Ale vždy ma fascinovali ľudia, ktorí si myslia, že keď sú starší, tak sú automaticky múdrejší a skúsenejší. A už vôbec si nemyslím, že keď nahodím WP alebo drupal a spravím pár článkov, tak ide o super projekt. Aj keby ste mali už množstvo obsahu, tak toho je v dotcom svete toľko, že si vás nikto nevšimne. Dôležité je dostať tam aj ľudí a tých si udržať.

A najviac sa mi páči, ako sa hráte, že 100 000 denne je takmer nič. Ani neviete, aké ťažké je sa k tejto hranici dostať. Budete radi aj za desať.
Inak, možno je podľa teba MOZ malý projekt, ale majú kopu platiacich užívateľov, vďaka čomu ich príjmy budú určite zaujímavé.

Trošku ti poradím aj ja. Skús si svoje ego znížiť a žiť v reále. Máte momentálne len veľké oči, ale potom príde pád a bude problém. No mám pocit, že tu aj tak strácam čas, keďže prijatie kritiky bude tiež problémom.

PS: pagerank je len číslo...to už aj bežný webmaster vie, že je prakticky zbytočné. Ale vy, ako profíci to určite viete.
0 0 Ján Veselý 2013-09-05 09:00:40
@Jasom Dotnet Tak kvôli tebe som si našiel aj článok, kde o tom moz.com píše - http://moz.com/rand/10-traffic-graphs-seomoz-moz-domain-migration/

Pekne si ho prosím znova prečítaj a pozri si aj obrázky. Traffic majú okolo 150 000 návštev denne. A tie tri milióny sú za MESIAC.

PS: Áno, neviete, čo robíte. Takto si akurát spravíte dieru len do monitora :)
0 3 Ján Veselý 2013-09-04 15:28:56
Vidím, že by ste sa trochu mohli naučiť robiť aj s google analytics, keďže graf je od januára po júl a je to cez 3 mil. návštev za mesiac (návštev, nie uip). To má aj u nás niekoľko webov. Schopnosti SEO "profíkov" budú asi tiež na bode mrazu, keďže absolútne netuším, ako vám pomôže vyšší pagerank.

Páčilo sa mi...

Zajtra.sk > Ľudia > Ján Veselý