spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Jumperko

Jumperko


Overený používateľ, členom od 9.3.2013

(zatiaľ žiadne)

Jumperko nenapísal žiadne články/novinky

Jumperko napísal 1 komentár

2 0 Jumperko 2013-03-09 22:14:26
Ja osobne som sa prihlásil na tento kurt a aj sa na neho teším. Prečo som sa prihlásil ?
1. Samoúčbou som sa naučil začiatky php, html, C# a .net ale nič som nedotiahol do konca robím to pre seba lebo sa rád hrám a vytváram niečo vlastné. A tak keď som našiel toto že komplex tak si poviem že ok html ako tak ovládam aj css a rožšíriť to o "kávu" a db ? prečo nie a o RoR ? Viem ako funguje výučba sám som školil mnoho ludí ale v networkingu a tak potom si spravím vlastný názor na kurz. Nemám problém sa to učiť sám možno sa naučím sám viac ako na kurze ale uvidím. Teším sa na lektora či školitela že čo vie a či to vie aj vysvetliť.
2. 700EUR ma celkom nakope aby som sa to učil aj nadalej a dotiahol to aspoň na takú úroveň aby som to ovládal a plánujem v tom pokračovať.
3. Neznášam "prečo" a google je fajn ale vypadne mi niť a je to v háji. Bude tam lektor čo mi povie "lebo" a vysvetlí to hneď za horúca ak to tak nebude budem sklamaný.

Každopádne je to ich prvý kurz tak sa budú musieť snažiť a nech už je to ten či ten a odfláknu to tak si nespravia dobré meno na začiatku A zrovna dobrú reklamu im potom neurobím.

ale o tom sa dočítate za 3mesiace keď to skončí

A ako som tu čítal že blbosť atd.. každý si spraví názor sám niekomu to ide lepšie doma niekto si skočí na kurz kde sa može porozprávať o tom podrobne.. Kto neskúsil nech nehodnotí myslím že 3mesiace je dlhá doba a mysím že za rozumné peniaze.

Hovoril som si že vživote by som si nekúpil renaul a už mám druhé.

Páčilo sa mi...

Portfólio používateľa Ernest Sawyer
Projekt Kancelaria
Zajtra.sk > Ľudia > Jumperko