spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
RVK

RVK


Overený používateľ, členom od 25.7.2012

(zatiaľ žiadne)

RVK nenapísal žiadne články/novinky

RVK napísal 8 komentárov

0 0 RVK 2013-04-11 15:42:27
Jasné už chápem- Viktor si myslí, že len Peter existuje! No teda tvoja dedukcia čítať slovné spojenia a štýl vyjadrovania. Ale aspoň Peter vidíš - zas len omáčka len aby bol na 35str. začiatok témy a problému!
0 0 RVK 2013-04-11 15:31:34
Toto kam vedie ?
Zas omáčky do neznáma !
Napíš meno ,,HRDINA" a stretneš psychotika ako píšeš a uvidíme či dokážem komunikovať alebo len konať!
Ubohé zahmlievanie témy, ktorá bola k veci : OKRADANIE Inzerentov !
Moje slová tu nemienim viac používať nakoľko mám pocit že si tu píšem s čurákom zasraným 15ročným -ty nevieš s kým si si kávu pomiešal! Prajem príjemné zdieranie Smičkovi a TV sa uvidí ako vraví slepý Norbert:)))
0 0 RVK 2013-04-11 09:37:41
jasné neodpustil-a si si to nekomentovať! tvoje slovné spojenie ma presvedčilo o tom, že tento nick je zas len výplod tvojej bujnej fantázie,, Pecer Čech" !
0 0 RVK 2013-04-11 08:10:23
VIKTOR-Bud už konečne chlap a napíš skutočné tvoje meno!!
ako Peter píše vytiahneš si slovíčko a odbáčaš od témy! Keby som porušoval pravidlá tak tu ani ja nie som a nereagujem, ale ide o princíp 1,60x10 za 10 dní a pre každý inzerát zmena slov názvu atd... až ma zamrazí ak to vidím napísané ako som to uvádzal ja a ten niekto to tam má v pohode celý mesiac (takže kontrola IP? )! Nechápem prečo ma skôr nenapadla TV-kedže tam mám nejakých známych spravíme si rozhovor na túto tému čo povieš Radim -bude LIVE v Novinách? Nemám v úmysle nikomu poškodiť, ale môjmu synovi vytrhávaš jedlo s pod úst a na to som alergický!

PS: Monča... alebo opäť Viktor pod Mončou či ako ..tvoj úsmev si radšej uprav graficky kedže sa uvádzaš ako grafička a nerieš!
1 0 RVK 2013-03-25 12:04:49
Peter ! Plne súhlasím s tvojimy vyjadreniami a názormy ale aspon vidieť ako detinsky je tu potreba potlačiť na koniec stránky tvoj názor. Samozrejme žaloba Viktor nebude lebo slovač vie len reptať, ale pozor sú jedinci, ktorý neštekajú ! Čiže si uvedom, že tvoj svet nie je len s hajzla do izby za bednu. ,,každý výtlk po zime môže mať neblahé účinky na tvojom osude!" + si uvedom že všetko na svete má svoju slabinu ako i bazos.sk, cz ma netrapi!
1 0 RVK 2013-03-08 19:39:01
Všimol som si že už aj ten FB zamorili admini s Bazošu a zaujímavé témy zámerne tlačia na spodok do zabudnutia!
Viktor odporúčam zdrž sa komentov!
Hromadné BUDE !
AK viete o niekom kto na trestnom už pracuje sem s ním !
pre všetkých oklamaných Smičkom a spol. (tento pojem si odporúčam Smičkovi zapamätať- objaví sa na vstupe do súdnej sály ) poprosím reagovať na : kratochviluct@gmail.com
nie je potrebný dav je podstatná pointa !
1 0 RVK 2012-07-25 10:18:34
Presne ako Peter píše a plne súhlasím s jeho postojom mňa BAZOS.sk okradol o 7x topovaný inzerát samozrejme bez akejkoľvek odpovede na e-mail tak žeby bolo len 2% neprispôsobivých inzerentov na SK ? Tomu neverím ! kedže mažete aj takéto inzeráty až ked sú topované -samozrejme! Nikoho som v inzercii nezavádzal a neoklamal-predaval som síce nový tovar , ale len s dôvodu že som kúpil viac toho a teraz to nemám ako využiť doma -nemám obchod ani firmu, ale nakoľko sa jedná o novinku som bol asi prvý čo sa stým stretol na SK a pochopil že s danej veci mi stačí len jedna nie 5ks ako som pôvodne kúpil. ja som tiež jeden s mnohých a mám toho fakt plné zuby - Radim si neuvedomuje, že auto sekciu má plnú inzerátov podotýkam netopovaných s inzerátmi , ktoré sú oblbovákmi na ľudí-pridám linky na spodku,aby ste pre obraz mali predstavu o čo ide tzv. africkým skupinkám a tomuto sa jeho programatory a tím nevenuje! Radim sláva a peniaze sú pomynutelné preto odporúčam sa vrátiť myšlienkou k úplnému začiatku a držať sa priorít!

http://auto.bazos.sk/inzerat/16045419/Renault-Kangoo-Leiter-Rapid-19-Klapp-D.php

http://auto.bazos.sk/inzerat/16500364/Ford-S-Max-Trend-20-TDCI-Durashift-Automatik-PDC-Klima.php

http://auto.bazos.sk/inzerat/15977775/Ford-Mustang-Coupe-V8-302-J-Code-H-Kennzeichen-Neu.php


atd..... je ich na mraky...

Páčilo sa mi...