spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > API (Google API, FB API, Twitter API, ...)

API (Google API, FB API, Twitter API, ...)

12 – 3.12.2012 15:21:58
Tému založil Milan Dvorský
problem s FB aplikaciou
ahojte, ste mozno moja posledna nadej. robil som aplikaciu na https://apps.facebook.com/santabranie appka sa mi chova uplne cudne, nehovoriac o IE, ktore ignoruje veci ohladom modal boxu. uz som uplne zufaly. pomoze mi aspon, keby ste mi dali hint ohladom toho IE. velmi velmi pekne vam dakujem!
5 – 8.11.2012 22:08:34
Tému založil tony
Posledné FB commenty na celej doméne.
Mam napriklad blog na domene mojblog.sk. Samotne clanky su na adresach napr: mojblog.sk/clanok/1 mojblog.sk/clanok/2 mojblog.sk/clanok/3 atd. pod kazdym clankom mam FB plugin na komentovanie. Potrebujem zistit poslednych X komentarov z celej domeny mojblog.sk aby som nemusel zakazdym prezerat vsetky clanky aby som zistil kde pribudol novy comment.
3 – 27.10.2012 13:43:02
Tému založil Marek Marcinko
Cestovné poriadky
Neviete niekto o spôsobe, ako dostať odchody spojov na web pre určitú zastávku. Nejaké API, alebo obyčajný dotaz, aby som dostal spätne xml s odchodmi. Ide mi o vlaky a busy.
2 – 6.6.2012 18:54:05
Tému založil Maroš Masarovič
vlastne tlacidlo pre FB like
Ahojte, chcel by som poprosit o radu. Zakaznik potrebuje aby jeho vlastne tlacidlo po kliknuti dalo fb like a nasledne presmerovalo na jeho fb stranku. Nemam ziadne hlbsie znalosti o fb api a principoch a pravidlach jeho pouzivania. Ak by sa nasiel niekto kto by mi vedel poradit, ci a ako je to mozne spravit resp. ci je to "koser". Dakujem
Zajtra.sk > Fórum > API (Google API, FB API, Twitter API, ...)


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama