spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login
Zajtra.sk > Fórum > Zajtra.sk - pripomienky a návrhy

Zajtra.sk - pripomienky a návrhy

12 – 14.10.2014 12:37:01
Tému založil Michal Obeda
Hot News
Mám taký nápad uż dlhšie v hlave, čo tak spraviť sekciu rýchlych správ, môžme potom dať právo zopár luďom čo tam budú môcť prispievať s takými horúcimi pikoškami alebo inými IT zaujímavosťami. Hlási sa niekto kto by mal záujem? Aby som tam nedával len veci čo mňa zaujali ;-)
3 – 8.2.2015 17:55:13
Tému založil Jaroslav Beňo
Články
Ahojte chcem sa opýtať prečo sa nezobrazujú všetky nové články na úvodnej stránke zajtra.sk. Vidím tam, že je tam výber - tak ako prebieha tento výber?
14 – 8.2.2015 17:50:23
Tému založil Vladimír Čamaj
Chcel by som newsletter
Rss sa mi neosvedčilo, potreboval by som aby mi raz za mesiac prišiel do schránky zoznam nových článkov na portáli, z ktorých by som si vybral na prečítanie. Už mi domov taký jeden relevantný chodí a je to super. Nezabudne sa na to ako na rss resp. na tablete rss nemám. Urobte to pre mňa prosím aj keď sa nepoznáme. Ďakujem.
2 – 30.3.2013 07:55:44
Tému založil kaktus
Zajtra.sk je chybne naprogramovany portal alebo co?
Edit: Chybicka se vloudila v mojej hlave :)), nevsimol som si rok 2012 :)
5 – 25.12.2012 23:58:05
Tému založil Miloš
Súkromné správy
Chcel som jednému registrovanému napísať súkromnú správu (autor Qt seriálu), ale v jeho profile možnosť poslať mu správu nie je a keď klepnem na obálku, tak môžem jeho meno písať, ale jeho mi nenájde.
1 – 19.12.2012 13:37:36
Tému založil tester
stastne a vesele komunite a zajtra.sk
ked uz prisiel email, tak touto formou opatujem :) stastne a vesele :)
2 – 11.11.2012 16:07:17
Tému založil tester
reklamne clanky
navrh pre redakciu, co tak zaviest pravidlo .. najprv musi user pridat 1 seriozny clanok aby mohol pridat 1 reklamny clanok na stranku alebo produkt .. takto sa pozdvihne aj pocet clankov, ktore su o niecom :)
49 – 14.10.2012 10:38:19
Tému založil -
Páči/nepáči na komentároch - zobrazovanie mien užívateľov?
Myslím, že by stálo za zváženie zobrazenie užívateľských mien užívateľov (teda napr. "mhp", "Monča Holčeková",...) hodnotiacich komentár, napríklad v štýle FB. Jednak by to napovedalo viac k prebiehajúcej diskusii (teda kto s čím súhlasí/nesúhlasí), takisto by to mohlo pomôcť vyjasniť, aká skupina ľudí má aký postoj (napr. ak s komentárom súhlasia ľudia, ktorí majú skúsenosti v danej oblasti, má to predsa trochu inú váhu ako keď súhlasia laici) a v neposlednom rade som si všimol minimálne raz rýchle "omínuskovanie" všetkých názorov v diskusii (teda aj opačných), čo podľa mňa zaváňa "trolling"-om (i keď môže ísť len o zhodu okolností...). No a nakoľko to je komunitný portál, myslím, že nie je čo skrývať :). Čo si o tom myslíte?
32 – 30.8.2012 10:23:20
Tému založil tester
je to tu mrtve
z casu na cas sem zavitam, ale akosi to tu je mrtve .. nie je co citat. nejaky plan do buducna ? :)
9 – 22.8.2012 10:04:40
Tému založil Miloš
Notifikácie na komentáre
Napísal som komentár, odfajkol som, že nechcem sledovať. Onedlho mi prišiel email, že bola odpoveď, tak som v duchu zanadával, že sledovať nechcem a email prišiel. Otvoril som článok, zafajknuté sledovanie nebolo. Tak som pozrel email, bolo tam napísané, že notifikácie si viem vypnúť v profile. Tak som vypol, otvoril som profil znova a opäť je to zapnuté. Opravte to prosím.
5 – 8.8.2012 10:31:56
Tému založil Milan Vodička
ZAJTRA.SK pripomienky
Nazdar :), mal by som par veci k zajtra.sk. Jeden taky navrh, myslim si, ze vo fore by mohla byt priamo kategoria pre taketo pripomienky a navrhy. Ak je a prehliadol som ju, sry :) Dalej, vsimol som si par fakt super veci, ktore ozivili zajtra, hlavne hlasovanie a teraz aj @meno featura, ale vsimol som si, ze ked niekto napise @Milan Vodička - dostanem mail. Aspon myslim, ze to tak je a rad by som bol keby sa to dalo niekde vypnut. Takze jedna z dalsich veci, ktore by ste mohli urobit je nejake nastavenie konta. Alebo nastavnie pri clanku, ze chcem dostavat emaily. Inak drzim palce, len tak dalej ( alebo mozno este lepsie dalej )
10 – 29.6.2012 23:03:37
Tému založil tester
Mazu sa temy a prispevky ?
chcem sa opytat prevadzkovatela ci sa mazu prispevku a temy a preco ? mal som tu dotaz ohladom frameworkov vo fore, chcel som si pozriet znova odpoved a neviem najst temu. na profile som nasiel jednu z mojich odpovedi .. asi zabudnute zmazanie. http://i.imgur.com/iiliA.png ziadam o vysvetlenie preco sa mazu uzivatelske data ?
13 – 26.3.2012 19:39:59
Tému založil Vladimir Modrooký Diablik
ZAJTRA.SK
Som rád že kompetentných za tento web niečo take napadlo pride mi ako oživenie systemu lebo pozrieť sa raz za týžden na zajtra.sk a vidieť tam 2-3 a niekedy ani sa mi zdalo dosť s prepačeným "trápne" vola sa to zajtra.sk a nie x rokov do zadu, či zadku =). Je tu pár veci ktore stoja za to. Videocasty od yablka a články od SNIPIHO. Tak dufam že forum, inzeraty a praca to tu trosku rozviria ale radsej članky a videocasty. Ak už sa tato stránka vola zajtra.sk =)
Zajtra.sk > Fórum > Zajtra.sk - pripomienky a návrhy

Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama