spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Veronika Bobová - Argus 15.12.2015
Hodnoť článok:
0 0

Argus hľadá nové logo – uzávierka súťaže už o pár dní!

Na stránkach portálu zajtra.sk sme vás pred niekoľkými týždňami informovali o súťaži, ktorú pre všetkých kreatívnych ľudí vyhlásila spoločnosť Argus, spol. s.r.o.

Spoločnosť Argus, spol. s r.o. v októbri tohto roka prezentovala záujem o redizajn loga a prvkov corporate identity. Nový symbol by mal byť vybraný z návrhov účastníkov súťaže. Autor najlepšieho návrhu bude odmenený sumou 500€.
Keďže termín uzávierky je 19.12.2015, na prihlásenie zostáva už len pár dní.

Nezmeškajte skvelú šancu vyhrať zaujímavú finančnú čiastku a zároveň získať prestíž v podobe šírenia vášho návrhu na všetkých produktoch spoločnosti, medzi ktoré sa radia najmä blahoprajné karty, školské potreby, sortiment produktov darčekového balenia a detský sortiment.

Prihlásiť sa môže ktokoľvek, stačí poštou zaslať návrh spolu s podpísaným prihlasovacím formulárom. Ak vás však napadol skvelý nápad na poslednú chvíľu, tak neváhajte návrh zaslať aj elektronicky, prihlášku môžete doposlať aj dodatočne.

Všetky súťažné návrhy budú 22.1.2016 zverejnené na firemnej webstránke a súčasne vystavené na firemnej prezentácii v Chateau Krakovany na jar 2016.
Detailné podmienky súťaže, ďalšie informácie o spoločnosti, súčasné logo a inšpiráciu môžete nájsť na web stránke: argus-sk.sk

Hodnoť článok:
0 0

0 komentárov k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

Zajtra.sk > Dizajn > Logá > Argus hľadá nové logo – uzávierka súťaže už o pár dní!


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama