spájame
slovenskú
IT komunitu
pridaj sa
Registrácia · Login

Teodor T. 30.6.2015
Hodnoť článok:
0 1

Už len 2 dni máte na prihlásenie sa do Foto roka 2015

do 25. júna sa môžete prihlásiť do súťaže FOTO ROKA a získať odmeny v celkovej hodnote 10 000€, no tiež prezentovať svoje diela na výstave finalistov na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave. Nepremeškajte túto šancu!

Téma aktuálneho ročníka FOTO ROKA 2015 je voľná. Prihlásiť možno sériu pozostávajúcu z minimálne troch a maximálne piatich fotografií. Prihlášky bude hodnotiť medzinárodná porota v zložení Arianna Rinaldo, Peter Župník, Magdaléna Juříková a Alan Hyža. V prvom kole porotcovia hodnotia všetky prihlásené súťažné diela, do finále a na výstavu vyberie 15 najlepších sérií. Z nich porota v druhom kole určí tri víťazné fotografie, ktoré získajú finančnú odmenu.
Minulý rok uspel Tomáš Halász s dokumentárnou sériou o prezidentských voľbách: „Vyhrať FOTO ROKA bola pre mňa pocta, ktorá mi pomohla predstaviť moju tvorbu širšiemu publiku. Som rád, že v dnešnej, pre mladých fotografov tak ťažkej dobe, je tu súťaž, ktorá systematicky podporuje mladé talenty a pomáha im presadiť sa. Určite stojí zato sa do nej zapojiť.“
Verejnosť uvidí diela finalistov súťaže, ktorú organizuje Nadácia VÚB, na tradičnej výstave pod holým nebom na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave od 10. septembra. Viac informácií o podmienkach súťaže a prihlášku nájdete na stránke www.fotoroka.sk.

Hodnoť článok:
0 1

1 komentár k článku:

Komentovať môžu iba prihlásení

Zaregistruj sa cez bezplatnú registráciu alebo použi login cez Facebook (FB Connect)

Prihlás sa tu, ak už máš profil na Zajtra.sk:


Zabudol som heslo

0 0 František Čaník 30.6.2015 16:09:34
Teo... neviem ci si az tak vtipny, ale publikovat clanok 30.6. ze do 25.6. sa treba niekam prihlasit, az take ftipne neni.
Zajtra.sk > Dizajn > Fotografie > Už len 2 dni máte na prihlásenie sa do Foto roka 2015


Kritika

Vieš ako robiť veci lepšie? Pomôž našim odvážnejším členom a skritizuj im projekty!

Reklama

Seriály zo Zajtra.sk

Reklama